Grove Zero

Magnetické, zaklapávací elektronické bloky, které umožňuje dětem realizovat své kreativní nápady

Grove Zero je řada programovatelných elektronických stavebních bloků, které kombinují snadné magnetické spojení s grafickým programovacím softwarem pro implementaci funkčních a základních návrhů. Grove Zero je skvělý nástroj jak pro rozvoj kreativity dítěte, tak pro výuku konceptů STEM.

 

Podporuje grafické programování, usnadňuje dětem navrhování zakázkové programy pro vlastní projekty.

pic_txhbc@2x

 
1437
3506114373506

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • Grove Zero Bit Kit 1 Kód: 885
  Grove Zero Bit Kit
  Objednáno

  Sada aut do auta Grove Zero vybavená 3 moduly pro vytvoření robota sledujícího linii. Použití magnetických konektorů umožňuje velmi jednoduchou a rychlou montáž, díky čemuž je sada ideální pro děti od 8 let.

  1 437,19 Kč
 • Grove Zero Car Kit Kód: 884
  Grove Zero Car Kit
  Objednáno

  Sada aut do auta Grove Zero vybavená 4 moduly pro vytvoření robota sledujícího linii. Použití magnetických konektorů umožňuje velmi jednoduchou a rychlou montáž, díky čemuž je sada ideální pro nejmladší. Spolu s robotem existuje sada map pro hry pro děti od 6 let.

  1 623,14 Kč
 • Grove Zero Starter Kit 1 Kód: 883
  Grove Zero Starter Kit
  Objednáno

  Sada Grove Zero Starter Kit je vybavena 9 moduly , které vám umožňují vytvářet různé projekty, což v kombinaci s použitím magnetických konektorů vytváří ideální sadu pro nejmladší. Toto řešení umožňuje rychlé a snadné propojení modulů mezi sebou bez nutnosti pájení. Sada je určena pro děti od 7 let .

  3 505,37 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem