Grove Zero Bit Kit

Neohodnoceno
 
  • 1 z 7
 

Sada aut do auta Grove Zero vybavená 3 moduly pro vytvoření robota sledujícího linii. Použití magnetických konektorů umožňuje velmi jednoduchou a rychlou montáž, díky čemuž je sada ideální pro děti od 8 let.

Dostupnost Objednáno
1 437,19 Kč    
Kód produktu 885
Kategorie Interaktivní roboti
 

Sada aut do auta Grove Zero vybavená 3 moduly pro vytvoření robota sledujícího linii. Použití magnetických konektorů umožňuje velmi jednoduchou a rychlou montáž bez pájení, díky čemuž je sada ideální pro nejmladší. Sada obsahuje podvozek, modul snímače odrazu a rozšíření pro BBC micro: bit pro připevnění desky k robotu. Rozšiřující deska micro: bit má také bzučák, 4 adresovatelné LED diody RGB a baterii 190 mAh.

Pozornost! 
Sada neobsahuje mikropočítač BBC micro: bit , lze jej zakoupit samostatně.

Sada obsahuje:

1 x robotický podvozek
1 x Line Tracker
1 x Štítek pro mikro: bit
4 x popisovač (různé barvy)
1 x Uživatelská příručka
3 x mapa


Důraz na vzdělání
Produkty Grove Zero vám pomohou porozumět základům open source elektroniky a rozvíjet programovací dovednosti. Během učení se děti mohou učit o modulech a grafickém programování. Sada robotických map je součástí robota.

Systém Grove Zero
Sada obsahuje 3 moduly vybavené magnetickými konektory. Systém umožňuje rychlé a snadné propojení modulů mezi sebou bez nutnosti pájení nebo použití dalších vodičů. Moduly jsou označeny různými barvami, které odpovídají jejich funkcím. Růžová - ovládání, modrá - vstup, bílá - výstup, zelená - napájení.

Hmotnost 1 kg