Yealink UVC84-BYOD-050, videokonferenční sada pro střední místnosti

Neohodnoceno
 
 

UVC84 -BYOD je univerzální videokonferenční souprava určená do středně velkých zasedacích místností pro různé typy platforem (Teams, Zoom, SfB,...), která zajišťuje excelentní zvuk a obraz za příznivou cenu.

Dostupnost Objednáno
25 765,29 Kč    
Kód produktu 845
Kategorie Videokonference - Microsoft Teams
 

Konferenční sada Yealink UVC84-BYOD je určena pro střední a velké zasedací místnosti. USB kamera UVC84 v kombinaci s 4K senzorem, novým designem a 12x optickým/3x digitálním zoomem, reprodukuje každý detail v zasedací místnosti. Kromě toho UVC84 pokrývá široké pole 80° s možností mechanického otáčení a naklánění. To lze jednoduše provádět buď dálkovým ovládáním nebo pomocí softwaru Yealink pro ovládání kamer. V kombinaci s USB reproduktorem MSpeech se výborně hodí do středně velkých zasedacích místností a poskytuje všem účastníkům nejlepší kvalitu obrazu a zvuku. To vše dělá ze sady Yealink UVC84-BYOD-MSpeech ideální volbu pro kvalitní videokonferenční řešení ve středně velkých zasedacích místnostech.

Klíčové vlastnosti a výhody:

Kvalita videa 4K Ultra HD
Kamera UVC84 poskytuje výstup videa v rozlišení 4K s vynikající ostrostí a plynulostí. Přesně reprodukuje každý detail, a proto vám poskytuje výborný video zážitek.

HD zoom, široké zorné pole
Díky 12x optickému zoomu, 3x digitálnímu zoomu a 80° zornému poli dokáže UVC84 snadno pokrýt středně velké a velké konferenční prostory. Všichni účastníci sedící v zasedací místnosti jsou v rámci videokonference dobře vidět

Funkce automatického rámování
Cílem kamery UVC84 je poskytnout lepší funkci automatického rámování účastníků konference, která vám uvolní ruce od nutnosti manuálního ovládání kamery a umožní vám se plně soustředit na probíhající schůzku.

Dlouhá výdrž
Toto řešení umožňuje nabíjení notebooku přes kabel typu C z BYODu a umožňuje tak uživatelům absolvovat dlouhé schůzky bez nutnosti napájení počítače z vlastních adaptérů.

Snadné a flexibilní nasazení
Montážní sada přináší rychlý a flexibilní způsob instalace, ktarý umožňuje UVC84 umístit na konferenční stůl nebo jej připevnit na horní část televizoru, na stěnu, na strop, televizní stojan nebo stativ.