Yealink UVC40, videokonferenční kamera s ozvučením

Neohodnoceno
 
 

UVC40 je kamera určena pro menší zasedací místnosti. Jedná se o all-in-one zařízení, součástí UVC 40 je 20MP kamera, 8 MEMS mikrofonních polí a reproduktor.

Dostupnost Objednáno
19 312,40 Kč    
Kód produktu 847
Kategorie Videokonference - Microsoft Teams
 

Videokonferenční sada Yealink UVC40 je určena pro malé zasedací místnosti, ve kterých zajistí vynikající obrazový a zvukový zážitek při nízkých nákladech na její pořízení.

Řešení maximálně optimalizuje uživatelský zážitek nejen díky funkci plug-and-play, ale také skrz možnost pořádat videokonferenční schůzky na různých platformách (Teams, Zoom, Skype for Business, atd.). Díky 20 MP kameře a 133° superširokoúhlému objektivu poskytuje UVC40 vynikající kvalitu videa.

Spolu s elektrickou krytkou objektivu přináší i další technologie umělé inteligence, mezi které můžeme zahrnout detekci obličeje, lokalizaci zvuku, sledování mluvčího atd. Tyto všechny funkce umožňují uživatelům zažít chytřejší a bezpečnější videokonferenci. Díky 8 MEMS mikrofonním polím a vestavěnému reproduktoru přináší UVC40 vynikající kvalitu hovoru v plně duplexním režimu.

Klíčové vlastnosti a výhody:

20MP kamera se superširokým zorným polem
20MP přináší videokonference v UHD 4K rozlišení se všemi detaily. Díky superširokému zornému poli 133° se do záběru dostanou všichni účastníci videokonference, aniž by bylo nutné nastavovat kameru. Navíc je možné měnit nastavení jasu obrazu, aby bylo zajištěno, že budou obličeje účastníků vždy jasně vidět.

Chytrá videokonference s umělou inteligencí
UVC40 podporuje nejen automatické rámování skupiny účastníků podle jejich počtu a polohy, ale také automatické přiblížení mluvčího bez nutnosti nastavení kamery, díky čemuž se účastníci mohou více soustředit na konferenci.

Přesná lokalizace zvuku v plně duplexním režimu
Díky 8 MEMS mikrofonním polím má UVC40 lepší schopnosti odstranit okolní šum a rušení. Nové technologie využité v zařízení dokáží potlačit akustické ozvěny a přináší tak vysoce kvalitní plně duplexní hovor s přesnějším snímáním hlasu.

Zabezpečení konference pomocí elektrické krytky objektivu
Elektrická krytka objektivu kamery se automaticky otevře při zahájení videokonference a zůstane zavřená, když videokonference neprobíhá, čímž je zajištěno vaše soukromí.

Vestavěná Wi-Fi, vzdálená správa zařízení
Zařízení UVC40 se může připojit k síti prostřednictvím vestavěné Wi-Fi a umožňuje vzdálenou správu, konfiguraci, diagnostiku a aktualizaci zažízení.