Videokonference - Hangouts Meet

Vyzkoušejte si ASUS HANGOUTS MEET na 30 dní zdarma
ddd

demo 

 

 
46714
5708614671457086

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • Starter Kit Kód: 639
  Asus - Google Meet Hardware - Starter Kit
  Objednáno

  ASUS - hardware Google Meet je nejnovější inteligentní řešení pro videokonference pro Google Meet. Výpočetní systém ASUS - Google Meet je poháněný procesorem Intel® Core ™ i7. Souprava obsahuje Speakermic pro 360 ° zvuk, a UHD kameru.

  46 714,88 Kč
 • ddd Tip Kód: 614
  Hardwarová sada ASUS Hangouts Meet
  Vyprodáno

  Inteligentní videokonference v HD rozlišení ovládaná jediným dotykem

  Hardwarová sada pro ASUS Hangouts Meet je inteligentní videokonferenční řešení s HD rozlišením. Balíček obsahuje kompaktní počítač ASUS Chromebox 3 poháněný až procesorem Intel® Core™ i7 a 4K UHD kameru s širokým úhlem 120° — s technologií automatického zoomu, který udržuje obraz účastníků stále zaostřený. Hardwarová sada ASUS Hangouts Meet se dodává také s dotykovým ovládacím panelem pro správu zasedání jedním dotykem a vysoce kvalitní reproduktorovo-mikrofonovým zařízením, které využívá technologii potlačení ozvěny a potlačení šumu pro poskytování křišťálově čistého zvuku. Při řetězovém zapojení více těchto audio zařízení je zajištěn ideální zvuk i odposlech pro všechny účastníky hovoru bez ohledu na velikost místnosti. Hardwarová sada ASUS Hangouts Meet zlepšuje týmovou efektivitu díky spolupráci v reálném čase, takže je ideální volbou pro moderní pracoviště.

  56 851,24 Kč
 • Asus Google Meet Hardware Starter Kit Novinka Kód: 640
  Asus - Google Meet Hardware - Small/Medium Room Kit
  Objednáno

  ASUS - hardware Google Meet je nejnovější inteligentní řešení pro videokonference pro Google Meet. Výpočetní systém ASUS - Google Meet je poháněný procesorem Intel® Core ™ i7. Souprava obsahuje Speakermic pro 360 ° zvuk, dotykový ovládací panel a UHD kameru.

  57 085,12 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem