OZOBOT EVO – startovní sada pro učitele

Neohodnoceno
 
  • 1 z 8
 

Programovatelný mini robot Ozobot Evo je úžasná robotická hračka. To, že je Ozobot schválený jako pomůcka pro výuku informatiky, z něj rozhodně nedělá nezáživnou technickou záležitost. Právě naopak – Ozobot Evo je pro každou lumpárnu!

Ve startovací sadě určené pro učitele a lektory najdete kromě Ozobota Evo a příslušenství i příručku Educator Bot Camp se vším, co potřebujete k seznámení se s Ozobotem před tím, než jej vypustíte do výuky. Ve 3 kapitolách se seznámíte se základy, údržbou a kódováním na papíře a v editoru na tabletech nebo na PC.

Nová verze Ozobota Evo je dokonale připravená pro STEAM výuku. Hravě zaujme a učí děti na 1. a 2. stupni ZŠ i studenty gymnázia. Žáci si osvojí principy programování hned 2 způsoby – robota totiž naprogramujete přes aplikaci v tabletu nebo nakreslením trasy s barevnými kódy. Přitom baterie vydrží pohánět všechny funkce, senzory a diody celou vyučovací hodinu.

Dostupnost Objednáno
2 809,09 Kč    
Kód produktu 754
Kategorie OZOBOT
Záruka 2 roky
 

Malý robot s velkou osobností
Ozobot Evo si vás získá nejen svým legračním žvatláním. Je totiž připravený vás podpořit při seznamovaní dětí s programováním, informatikou, logikou nebo matematikou. A jako pravá STEAM pomůcka podporuje i kreativitu a nejraději má hlavní role ve vašich příbězích. Sem tam si dokonce prosadí svou, aby otestoval vaši připravenost – je totiž vybavený autonomním chováním.

Ozobot Evo je chytrá STEAM hračka a promyšlená výuková pomůcka
Postavte mu s dětmi labyrint nebo mu vymyslete choreografii na oblíbenou písničku
Je vhodný pro zájmové i školní vzdělávání napříč předměty i stupni
Díky audio playbacku a autonomnímu rozhodování inspiruje k vyprávění příběhů a vymýšlení úkolů
Na jedno nabití vydrží 45 až 60 minut

Hra s Ozobotem Evo

Obsah balení
Ozobot Evo
Micro USB nabíjecí kabel
4 fixy k tvorbě ozokódů
Příručka pro učitele v angličtině

 

Hmotnost 1 kg